" הדרך הקצרה ביותר לייצר הצלחה, היא ללמוד ממי שכבר עשה אותה ! " טוני רובינס.

במאה ה- 21 חובה על כל אחד לממש את הפוטנציאל הכלכלי שלו, זה לא רק להיות בפלוס בחשבון הבנק, אלא, לא פחות חשוב, להציב יעד מאתגר של השגת חסכונות והשקעות כבר בעשור הקרוב.

יצירת שינוי תפיסה, מוביל לשקט נפשי, חשיבה אחרת על כסף ויצירת סדרי עדיפויות, כי רק אלו שיציבו לעצמם יעדים כלכליים מאתגרים, ויהיו מוכנים להשקיע ולבצע שינויים אמיתיים ומוכחים, יהיו אלו שיידעו לייצר שכבת הגנה כלכלית והצלחה כלכלית לאורך זמן.

ערכת ההרצאות "המסלול לצמיחה" והסדנאות "ביום בהיר רואים את האופק" מיועדות לכל אדם המתנהל בפלוס בחשבון הבנק ומעוניין לנהל טוב יותר את כספו ולהגשים יעדים ומטרות כלכליות.

ומיועד לכל אדם הנאבק עם הלוואות ואוברדראפט, ויודע, שניתן גם לצאת מהמינוס לאלתר ולחיות בצמיחה כלכלית.

הנושאים העיקריים המועברים בסדנאות וההרצאות:

שינוי כלכלי משמעותי – מה המחיר שאנו משלמים ?

זוגיות וכסף – תקשורת זוגית נכונה ותורמת לקבלת החלטות כלכליות איכותיות.

חינוך פיננסי לילדים – מתן כלים מותאמים לכל גיל והתמודדות עם התנגדויות.

תקציב הבית והמשפחה – כלים לבניית תקציב, הגדרה וגיבוש סדרי עדיפויות, יישום, ניהול ודרך.

חיסכון והשקעות – מתן כלים לבניית אפיקי צמיחה, חשיבה כלכלית מחוץ לקופסא.

התחייבויות ומינוס – כלים להתמודדות עם אירועים בטווח הקצר והבינוני, בניית מודלים לכיסוי התחייבויות.

בפעילות תהליכית יעילה וסדורה, המשתתפים מתחילים להוביל כלכלית.


סדנא האופק הכלכלי - מגיעים לדירה אחרי שבודקים את כל החלופות

סדנאות והרצאות - חוות דעת

 • בי"ח השיקומי בית בלב מורכב ממשאב אנושי הטרוגני, רופאים בכירים ועד אחרון המטפלים, עובדים קשיי יום, שנאבקים בכל יום למלא את המקרר, עולים חדשים ועד מנהלים בכירים, רופאים וביניהם אנשי רפואה צעירים בתחילת דרכם.
  לאור צורך ובקשות העובדים להרצאה בכלכלת המשפחה, הזמנתי אלינו את גב' שרית טל.
  שרית הצליחה לרתק את מגוון המשתתפים בהרצאה מעניינת, תורמת ומאוד מחוברת לפרקטיקה של החיים.
  עלו שאלות קשות, שותפו סיפורים אישיים מורכבים, אבל שרית, באנושיות ומקצועיות רבה, הצליחה לדבר אל כולם בגובה העיניים ולהעביר את התכנים בצורה ברורה ונגישה.
  העובדים יצאו עם המון שאלות ועם טעם של עוד, והכי חשוב ? יצאו עם כלים אופרטיביים ליישם "כבר הערב", עם רעיונות חדשים ובעיקר עם חיוך ואופטימיות ש- YOU CAN DO IT
  ממליצה בחום על שרית טל, מרצה בחסד בהרצאה לכלכלת המשפחה.
  ריבי ברוך 050-8802400

  ריבי ברוך – מנהלת משאבי אנוש בית בלב
 • שרית יקרה,
  רציתי להודות לך על סדנא כלכלית משפחתית איכותית ומקצועית מאין כמותה שהעברת לנו במסגרת החברה.
  בהמשך לשאלונים שהתקבלו מהמשתתפים, לאחר סיום הקורס, רציתי לעדכן אותך במסקנות שעלו: המידע שקיבלו המשתתפים הועבר באופן ממוקד ובהיר.
  המשתתפים ציינו כי הקורס החל להשפיע על אופן התנהלותם בחיי היום יום.
  כולם דרגו באופן גבוה את שביעות הרצון שלהם ממך כמנחה ומאופייך הנעים הסבלני, המאפשר והמקדם.
  אנו מרוצים ביותר מרמת הקורס ומהתוצרים ונשמח לתת המלצות עלייך לכל מי שיבקש.
  מאיה עפרוני
  03-5688157
  1533-5688552

  מאיה עפרוני – מנהלת מחלקת גיוס ופרט פמי פרימיום
 • ממליצה לקבל משרית טל הדרכה בנושא כלכלת המשפחה, שרית מקצוענית !
  תהיו אחראיים ותבחרו לעשות את השינוי להצלחה בהנחיה של אלופה. נעים קדימה להתנהלות כלכלית נכונה ולהגשמת חלומות. אני יודעת שהם בידיים טובות לעבוד עם שרית טל , זה לעבוד עם מקצוענית בתחום כלכלת המשפחה שמרתקת את המשתתפים במקצועיות ובחן שלה.
  זה לעבוד עם בעלת מקצוע ואדם שמומלץ לסמוך ולדעת שהיא עושה הכל כדי שנצליח זה לעבוד עם פצצת אנרגיה מתולתלת J תודה לך שרית על הסדנה למיומנויות פיננסיות במשפחה. קלאודיה כץ

  קלאודיה כץ מנחת הורים התמחות תאומים
 • הרצאה של WOWW !
  שרית טל, תודה הרצאה מרתקת. אין ספק שאת יודעת מה שאת עושה. שוחה במספרים כמו דג במים. בשעה אחת למדתי ממך יותר מחיים שלמים על הדרך לנהל את החשבון האישי והמשפחתי שלי. במספר כלים ודוגמאות פשוטות, ניתן להפוך את ההכנסה הקבועה שלי לכלי אדיר בדרך לאושר ולעושר. אשרייך ! מי שעדיין לא חווה אותך, מפסיד !

  עמית ליאור אימון אישי זוגי ועסקי
 • הרצאה משנה עולמות ! בשעה של הרצאה, קיבלתי משרית המון ידע חשוב, טיפים בעלי ערך והמלצות חכמות להתנהלות יומיומית מבחינת כלכלת הבית. שרית, את מקצוענית ברמות ! יודעת איך להעביר את החומר בנושאי התנהלות כלכלית, חשבון הבנק, הוצאות והכנסות, בצורה רהוטה, ברורה ומאוד נגישה.
  תודה רבה לך ! ממליצה בחום רב להתנסות בשפע הידע שלך !

  מירב טבקמן אימון אישי ותטא הילינג
 • שרית יקרה תודה רבה על סדנה מרתקת למדתי איך להתנהל כלכלית ונכון בתוך המשפחה. זכיתי בכללים ובשפע טיפים והתחלתי בשינוי מחשבה , כמעט לא מורגש, שיגרום לשיפור גדול במשפחה. מאמינה ויודעת שתצליחי בכל מה שתגעי בו !

  לירון קליינמן עיסוי ורפלקסולוגיה
 • השתתפתי בסדנה לניהול תקציב ויציאה ממינוס לפלוס עם שרית טל, סדנה מעשירה ביותר, מרתקת וממוקדת. התקשורת עם המשתתפים יצרה סינרגיה מרשימה.
  יצאתי עם כלים מצוינים, תובנות חדשות, והתחלתי ליישם באותם כבר באותו הערב!
  תודה רבה !

  ורה סטרטייבסקי תרגום לרוסית מיתוג רוסית
 • הייתי בסדנא של שרית טל על ניהול כסף במשפחות שיש בהן ילדים ונוער, השתתפתי עם הבת שלי לילך, שרית עודדה את הילדים לפתח השיח איכותי, ברמה גבוהה במיוחד, ואינטראקציה בין הילדים למבוגרים היה רציני, פורה ומהנה. קיבלנו גם הילדים וגם המבוגרים כללים מעולים איך להתנהל עם כסף. וכמובן,הרווחנו זמן איכות עם הילדים שלנו סדנא על ילדים, נוער וכסף, עם שרית טל – מומלץ בחום !

  ארז להב
 • סדנה חובה לכל אדם ! שרית טל , יועצת בכירה לכלכלת המשפחה, מעבירה את החומר בצורה קלילה ומרתקת, מעשירה בתובנות מחכימות מניסיונה ועונה על שאלות בחכמה וביישומיות מומלץ להתעדכן ולהירשם !

  דניאל טוביאנה יועץ משכנתאות
 • שרית יקרה, תודה על הרצאה מקצועית , הידע שהעברת בנושא כלכלת המשפחה והטיפים שנתת , חובה לכל אחד לדעת , לשמוע , לשאול , וליישם . תודה גדולה ! מומלץ בחום לכל אחד ואחת שרוצים להכיר את הפוטנציאל, להמשיך לבדק בית כלכלי , ומשם לצמוח !!

  אפרת רביד פתרונות נדלן כוללים
 • שרית היקרה, ההרצאה שלך בכנס, הייתה מרתקת, לעיתים קשה לי לעקוב אחרי הרצאה בנושאי כלכלה, כספים ומספרים. השכלת להפוך את הנושא לקרוב ומובן, למשהו שאפשר לאמץ ולפעול לפיו.
  עם הפנים אל העתיד הוורוד.... תודה, עינת.

  עינת שמיר


חוו”ד נוספות

צרו קשר לפרטים נוספים ותיאום סדנאות והרצאות


סדנאות והרצאות

סדנאות לניהול כלכלי והתנהגותי של משק הבית והמשפחה

סדנא אפקטיבית לניהול כלכלי והתנהגותי של משק הבית והמשפחה, להקניית כללים, כלים וידע מהותי . התמודדות עם הנושאים המשפיעים ביותר

להמשך קריאה

הנאה והנעה לפעולה !

הרצאה המתמקדת בבהירות המאפשרת לנו לצפות ולתכנן התנהלות משפחתית כלכלית, לטווח קצר וארוך. מיועדת לאוכלוסייה הנאבקת עם משיכות ייתר ומלווה,

להמשך קריאה