כלכלת המשפחה, זה לא רק כסף. כי שקט ושליטה, סדר כלכלי, פתרון קונפליקטים ותקשורת כלכלית משפחתית, הינם בסיס לזוגיות איכותית, הורות מכוונת ולצמיחה אישית ומקצועית.

 

לכל דילמה כלכלית יש פיתרון מעשי. נקודה. קשיים כלכליים, לא פותרים עם כסף.

ניסיון עשיר של כ- 400 תהליכי אימון וייעוץ, ליווי משפחות מכל קצוות האוכלוסייה,

עם תוצאות, לא מתווכחים: למעלה מ 90% הצלחה עפ"י היעדים הכלכליים שהוגדרו ע"י המשפחה.

כל זאת ועוד, יכולים להעיד על היכולת המקצועית הגבוהה, השרות האמין, האדיקות והמחויבות להצלחה ומעל הכל המסירות להטמעת תהליכים כדרך חיים.

* שינוי דרמטי באיכות החיים תוך 90 יום בלבד.

* בנייה וניהול התקציב המשפחתי, מותאם לכל משפחה.

* התנהלות מאוזנת ובניית עצמאות כלכלית.

* כלים וכללים תפורים על פי מידה לשיפור מתמיד ולאורך זמן.

* היערכות ובקרה לאירועים בלתי צפויים, וצמתי חיים שונים.

חוות דעת על תהליכי "כלכלת המשפחה"

 • שרית מקצוענית !
  מי שלא מבין במספרים, מנהל משפחה ועסק ביחד,
  מרוויח את לחמו ביושר ולא מצליח להתנהל כלכלית- חייב לפנות לשרית טל !!!! כבר מהפגישה הראשונה עם שרית, ידעתי שחיי עומדים להשתנות, הבנתי שלצידי ניצבת בעלת מקצוע מהשורה הראשונה, בעלת ניסיון רב, מקצוענית בתחומה ולא פחות חשוב אישה מלאת סובלנות ואורח רוח, קשובה בשפע נועם, סובלנית מכילה והכי לא שיפוטית! כבר בתחילת תהליך, ידענו שפנינו לרווחה וחופש כלכלי.
  וככל שהזמן עובר, אנו מגלים עוד ועוד כיצד חיינו הכלכליים עומדים להשתנות לטובה. אנו ממליצים עליך בחום לתכנון ייעוץ וליווי פיננסי לכל משפחה ובעל עסק. תודה מכל הלב והנשמה- לימור.

  לימור גריסרו עורכת דין ומגשרת משפחה
 • מכתב תודה ליועצת הכלכלית האחת והיחידה בהמון אהבה, אנחנו זוג מהמרכז בני 40 עם 4 ילדים בגילים 21,18,13,9 מבחינתנו , שרית טל, היא שליח נאמן להצלחה, לחשיבה , היא מלאך לעתיד מזהיר יותר. בתחילת התהליך, בעלי היה בטוח ש"הוא יודע הכל" ו "בשביל מה אנחנו צריכים" ..
  ברגע ששרית הגיעה וסידרה לנו את הענייניים ודברים התחילו לזוז בעלי התחיל לשתף פעולה בשמחה, ועד עכשיו מתייעץ איתה על נושאים כספיים רבים . כל שבוע ישבנו אני ובעלי וידענו מה ירד מה יסתיים ושלטנו בכסף ולא הכסף שלט בנו. בהתחלה, זה ניראה מוזר המינוס מצטמצם ואתה גם יכול ליהנות בו זמנית ..
  מה יותר כייף מזה ?
  וכשנכנסנו לדילמה ענקית היינו צריכים לעשות :בר מיצוה לילד, אירוסין לגדולה , וחתונה , וכל זה בחודש של חגים ! בלי עין רעה רק שמחות אמן ... אבל מאיפה הכסף ? ותנחשו?... בעלי הציע לי להזמין את שרית, והיא הגיעה בנכונות רבה ומכל הלב, ושיקפה לנו נתונים ומידע שלא חשבנו עליו, עשתה לנו סדר שקידם אותנו והגשים לנו את התכנונים.
  עברנו את זה בהצלחה גדולה בזכות בורא עולם ששלח לנו שליחה נאמנה שעוזרת באמצע הדרך ולסיכום אנחנו ממליצים בחום, שווה כל מאמץ לעתיד נכון בשבילנו וגם לילדנו אפשר להתקשר ולקבל המלצה ממני בכייף. 050-8807492

  פביאן
 • רצינו לספר על תהליך כלכלת המשפחה שעברנו יחדיו. כשנפגשנו עם שרית טל לפני שנתיים לא ידעתי עד כמה יש ביכולתה לשנות לנו את החיים כפי שהם היום (אמיתי לגמרי). באנו ממקום של מצוקה אמתית של אי יכולת ופחד לנהל את כלכלת המשפחה והבית. לא הבטנו בעו"ש , פחדנו להכיר ולהתמודד עם המציאות,
  השיתוק של המציאות הקשה והמינוס וחשבון שלא מנוהל. בפגישה הראשונה קרה הדבר העיקרי שנתן לי את הדחיפה לעשות מעשה: הסברת לנו את ההיגיון והנכון בלעשות את התהליך, ואני התרשמתי מהשקט הנפשי והביטחון שהקרנת. ידעתי שיש לי על מי לסמוך, שאנחנו מוגנים ובכיוון הנכון.
  צדקנו ! חצי שנה לאחר תחילת התהליך, דברים טובים התחילו לקרות, המינוס בבנק התחיל להצטמצם, כרטיס האשראי ירד מנפחו, כל נושא ודבר תוקצב בצורה מסודרת, הופסקו פריסות התשלומים, התחלנו לנהל תקציב. הכי חשוב, הפסקנו לפחד. היום (שנתיים אחרי), אנחנו במקום הרבה יותר טוב ! כבר חצי שנה שאנחנו לא יודעים מה זה מינוס, אנחנו חוסכים, נהננו מטיול בת מיצוה לכול המשפחה למשך 10 ימים ברמה הכי מפנקת שיש מכסף שיועד לכך מראש, קנינו רכב חדש, התחלתי לימודי תואר ראשון, הילדות למדו לנהל ולחסוך כסף בעצמם והיד עוד נטויה. שרית טל המופלאה שלנו, הכול זה בזכותך ובזכות המקצועיות, הנכונות הרצון הנחוש שלך, הקשר שאת שומרת והוידוא שאת מבצעת שהכל מתפקד בדיוק כמו שתוכנן. כול זה תמיד בחיוך ובאהבה ללא תנאים. אני לא רוצה לחשוב איפה היינו אלמלא היינו נפגשים. תודה רבה על הכול שרית, יועצת כלכלית אלופה שלנו. באהבה: ליאת ודורון הג'ג'

  ליאת ודורון הג'ג'- לוד: חלומות שמתגשמים !
 • כולנו עושים חשבון נפש, ואני מבקשת לשתף בחשבון הנפש הפרטי שלנו. ההתנהלות הכלכלית שלנו במשך כל חיינו המשותפים, היתה סביב מינוס בבנק של 20,000- 30,000 ₪, הלוואות ללא סוף, שסגרו את המינוס שחזר שוב ושוב ... במשך שנים. סיפורי התסכול חזרו על עצמם. ידענו שאנחנו צריכים הכוונה בכלכלת המשפחה, אך למי נאמין ?
  החל מהיום שראיתי הודעה שלך, מצבינו השתנה משמעותית. עם כל החששות וחוסר הביטחון, ההצלחה הגיעה במהרה.
  היום, שנה אחרי, ההתנהלות הכלכלית שלנו מצוינת. אנחנו בפלוס בחשבון הבנק, ובזכותך גם חוסכים ! וידאת שהחיסכון נותן תשואה טובה. אנו יודעים שניתן להתנהל בלי התחייבויות כספיות, כרטיסי אשראי עמוסים ועם שליטה מצוינת!
  שרית טל נמצאת תמיד עבורנו, בכל שאלה. זוכרת ומזכירה לנו להתנהל חכם !
  כשבני החליט להתמסד ולהקים משפחה, דאגתי שהוא ואישתו יעברו אצלך תהליך כלכלי, שיתחיל ממקום של רווחה כלכלית. אני יודעת שכל משפחה שתצטרף לתוכנית שלך, תהנה ממקצועיות ללא פשרות, ומיחס חם ומחבק ! שרית טל, ראויה לעוד המון הצלחות, ויודעת שתובילי עוד הן משפחות לשם ! תעשו לעצמכם משהו טוב ותתאמו איתה פגישה !

  גולדי ביאן ראשל"צ- בימים של חשבון נפש של הצלחה כלכלית !
 • בן זוג ואני התחלנו תהליך תכנון פיננסי עם שרית טל לפני שלוש שנים. שרית ליוותה אותנו במקצועיות מרשימה, וגם היתה בקשר איתנו לאחר מכן, בצמתים שונות בחיינו. לשרית פשוט איכפת מאיתנו ! יועצת שופעת ידע, יודעת כיצד לאתגר אותנו לפרוץ קדימה, עם אוזן קשבת, נכונה תמיד לייעץ ותמיד תומכת.
  התחלנו עם תקציבים דלים מאד, ההתחלה קשה כמו כל ההתחלות, אך גילינו שזה אפשרי ושההתקדמות, כמו שקיווינו ואף יותר ! התחלנו לקצור את הפירות מהר במיוחד ואנחנו עדיין נהנים מהם. אנו ממליצים בחום לכל זוג, בכל שלב, לקבל ייעוץ כלכלי, בכלכלת המשפחה משרית טל,
  ישנה את חייכם, ישפר גם את התקשורת הזוגית וקבלת ההחלטות ויוריד מתחים מיותרים.

  רחלי א.
 • אלופה אמיתית שלנו, שרית טל ! אפשר לשתף אותך בתחושות שהיו לי היום ? היום, נכנסתי לחשבון הבנק , לאחר המון זמן שלא העזתי,
  ידעתי למה לצפות ולמרו זאת, הופתעתי לטובה ובענק: המינוס ירד ב 5000 ש"ח ! כשנפגשנו, היינו סקפטיים חששנו שלא נצליח, ואת האמנת בנו !
  וצדקת ! J
  לא חסר לנו כלום, יש לנו הכל, וגם שינה טובה יותר בלילה, שמחת החיים חזרה אלינו, הזוגיות השתפרה ואנו יודעים שאנו בדרך הנכונה. מודה אני לבורא עולם על ההחלטה ושקובי ואני התחלנו איתך תהליך,
  מודים לך על הדרך שכיוונת אותנו בכלכלת המשפחה, על הייעוץ והתוצאות.
  אוהבים אותך המון.
  לילך וקובי 16.1.17

  לילך וקובי טרגנו - רחובות
 • רציתי לגלות ולהשוויץ שההשקעה והמקצועיות שלך התחילו להניב פירות ! שרית, עברנו תהליך יעוץ כלכלי מעט קשה מבחינתי, אך שווה !
  היום יש לי ליד מיטה אני שומרת את פתקי הקסם שלם, בהם אני מפרטת הכנסות והוצאות יומיות והתמכרתי לניהול תקציב ולתוצאות מעולות.
  החודש לראשונה הרווח החודשי בסימן חיובי ולא שלילי!!! תודה שרית טל הנהדרת שלי, על ההקשבה, הרגישות, ההתמדה, האמון שלך בי וכמובן המקצועיות!

  יאנה דוברוביסקי
 • שרית, ממוקדת, עניינית ומקצועית !
  אבל הרבה יותר : היא מקשיבה, מבינה את הצורך של חיים עם עתיד,
  לא לחיות רק את הרגע להתגלגל בו ולהיות. להיות כאן ועכשיו בטוב ושיהיה עתיד לשאוף אליו ולשם היא מכוונת אותך.
  היא מבינה אנשים. וזה (גם) מה שהופך אותה לטובה מכולם. התהליך עם שרית טל היתה באווירה נינוחה ונעימה, ועם יד קפדנית על הדופק למילוי הוראות. ממליצה בחום להיפגש עם שרית טל ולהצליח איתה בתהליך לכלכת המשפחה.
  אנחנו בדרך הנכונה. תודה רבה, ורד וחן

  ורד גילינסקי
 • עוד משפחה ניצלה ממשבר גדול בזוגיות:
  זוג לקוחות שלי,רצו להתגרש, ולפני כן, אבחנתי שהם זקוקים להכוונה ויד מקצועית בניהול כלכלת המשפחה והתייעלות במשק הבית הכלכלי שלהם.
  המשימה שלהם היתה להתלכד ולשתף פעולה לסתימת הבור הכלכלי המאוד גדול, ע"מ שמערכת היחסים שלהם תחזיק מעמד.
  שרית טל, החזירה להם את התקשורת הכלכלית והזוגית, את האמון בעצמם ובזוגיות שלהם ואת שמחת החיים.
  ישר כוח !

  נתן אמסטר מנטור למציאת זוגיות
 • רוצו לפגוש בעלת מקצוע, אישה מוכשרת ומדהימה ששמה שרית טל. זכינו להכיר את שרית כשהמצב הכלכלי שלנו היה גרוע. המינוסים היו עצומים, לא היה לנו מושג היכן אנו טועים, היינו אובדי עצות והלחץ היה עצום. בפגישת האבחון עם שרית, היא הרגיעה אותנו ונתנה לנו תקווה. הרוגע, הסבלנות ,הגישה שלה והידע העצום שיש לה עזרו לנו להתחיל תהליך וכבר יצאנו לדרך. ההתחלה היתה קשה, שרית לא ויתרה הלכה איתנו צעד צעד התחלנו להבין איך להתנהל, קיבלנו הוראות לתפעול, והיה לנו רצון להצליח. ואנו רואים את האור בקצה המנהרה, ויודעים שאנחנו אוטוטו, כבר שם !
  מודה לך שרית על הכל, שלא וויתרת ואת מאמינה בנו דעי לך שזאת זכות גדולה מאוד שזכינו להכיר ולהעזר בך את מדהימה, ממליצה בחום. באהבה רבה יישר כח א. ש.

  א.ש גבעתיים
 • הרבה יותר מפלוס בראשותה של שרית טל זה לא עוד יועצת כלכלת המשפחה, שרית טל היא מנהיגה ייחודית בתחומה, מעבר למקצוענות והידע, בורכה בחיבור רגשי שרותם כל אחד מבני המשפחה כולל הילדים, אומנות ייחודית לגייס ולאמן ילדים, שלעיתים הם המקור לכאוס הכלכלי וגם הוא דורש התייחסות ותשומת לב ♥ כלכלת המשפחה במיטבה !

  ליאת להב חסון בוטיק למשכנתאות
 • העובדה שהכרתי אותך כבר שינתה לי את החיים. את אשת מקצוע לעילא (אין על כך עוררין) ובנוסף, אישה מדהימה הכל אצלך בנועם במילים חיוביות מחפשת את הדרך להעצים את האדם שמולך. כמות האינפורמציה שהעברת כבר במפגש הראשון עוד לפני שהחלטתי לעבוד איתך הייתה עצומה ועשית זאת ללא שום ציפיה לתמורה. אני כל כך רגועה שאנחנו עובדות ביחד על התפיסה הכלכלית שלי,
  שיעור לחיים לכל החיים !

  סרין אנג'ל
 • שרית יקרה, כבר בפגישה הראשונה, הרגשנו שהגענו אל האדם הנכון שבאמת יוכל לעזור לנו להצליח. את משרה ביטחון ובורכת בראיה אופטימית שמוכיח לנו שהעתיד הכלכלי יהיה מצוין בעזרתך !
  העברת את הפגישה בצורה עניינית, אנרגטית, נעימה, תוצאתית, מקצועית ובגובה העיניים, בהחלט נותנת הרגשה שיודעת מה שעושה.. מומלצת בחום רב !

  עמית אשר סוכן ביטוח
 • שרית טל - היא בהחלט היועצת הכלכלית שלי. מתוך כאוס הוצאות, חוסר שליטה, וחוסר תכנון כלכלי לעתיד, שרית נכנסה לעין הסערה, בנחישות רבה ובמקצועיות, עם המון אנרגיה טובה ובשיטתיות מפרקת לגורמים את ההכנסות וההוצאות עד שניתנים לשליטה .ולחיסכון !
  כלכלת המשפחה, כלכלת העסק, אלופה שאת !

  מיכל רוזנשטיין-coaching רעיון מתוק
 • איך מתחילים בכלל? שרית טל, את פשוט כובשת! החיוך המאיר שלך, האופן בו את מסבירה והמקצוענות שלך, את WOWW! עד שפגשתי בך, כל נושא ההתנהלות הכלכלית היה, איך לומר, בשוליים... משהו שלא נוגעים בו שבטח יסתדר לבד..
  כשפגשתי בך, פשוט ידעתי! איתך ורק איתך!!! הדיוק שלך, הישירות בשילוב האדיבות, הנעימות, המסר שאת מעבירה בצורה הכל כך ברורה, זאת קומבינציה מנצחת מבחינתי. כל מי שיצלצל אלייך, ויקבע איתך פגישה, יבין בדיוק על מה אני מדברת...
  ממליצה עלייך בחום רב ומכל הלב ! שרית טל, אחת במינה שאת ! תודה רבה על הכל!!!

  תמר עמית משיח רפלקסולוגית
 • שרית טל הגיעה לעשות לנו סדר במספרים. אשת מקצוע חדורת מוטיבציה, עם תשוקה בעיניים.
  האהבה שלה לתחום ניכרת בכל משפט. עניינית, מקצועית ושדרת שיש עם מי לרוץ. אנחנו מתחילים היום את התהליך עם שרית אופטימיים וחדורי מטרה הרבה בזכות ההתייחסות והדרבון שלה. מתחילים להצליח !
  אם אתם יכולים לחלום את זה, אתם יכולים לעשות את זה !

  אור בוברמן
 • שרית (גם) שלנו, "אם אתה יכול לחלום את זה, אתה יכול לעשות את זה.." כך לימדת אותנו, ואנחנו חלמנו ! אז לקראת הפסח ניקינו לגמרי את חשבון הבנק ואני נרגשת להודיע לך שבזכות הכוונה וייעוץ שלך ובעיקר בזכות רצון שלנו יצאנו מהמינוס!!! ובנוסף בחודש אפריל אנחנו עתידים להיות בפלוס של 6000 ש״ח, וכל זה ללא תוספת הכנסה, חג שמח, ותמשיכי להאיר למשפחות את ההיבט הכלכלי מ. ו א.

  ת"א
 • "עברנו חודש נוסף ללא יתרת חובה..! חסכנו סכום משמעותי מעל המצופה, ואנחנו פשוט שמחים ומאושרים שעשינו צעד נכון בשינוי גישתנו הכלכלית ביחד איתך.."

  מירית ויניב גני תקוה
 • .."שנינו מרוויחים יפה, אבל החזרי הכספים וההלוואות שפיזרנו ללא הבחנה, איימו למוטט אותנו. נס שפגשנו את שרית בשעת האפס והיא הצליחה לחלץ אותנו מהבוץ בו שקענו".. גידי ואתי מעלה אדומים גילוי נפש לקראת חג הניסים !
  עכשיו אני אופטימית !

  גידי ואתי מעלה אדומים
 • כבר אחרי הפגישה הראשונה !
  שריתוש, מאז המפגש הראשון ובעזרת הטיפים שקיבלתי, הצלחתי לראשונה מזה כמה שנים, לסגור את המינוס בבנק ולאפס את כרטיס האשראי שלי ! " מהפגישה הראשונה, מרגישים וכבר רואים את השינוי !

  קרולין יעקבי
 • כבר אחרי הפגישה הראשונה !
  שריתוש, מאז המפגש הראשון ובעזרת הטיפים שקיבלתי, הצלחתי לראשונה מזה כמה שנים, לסגור את המינוס בבנק ולאפס את כרטיס האשראי שלי ! " מהפגישה הראשונה, מרגישים וכבר רואים את השינוי !
  אנו משוכנעים כעת, שהצלחות אצלך הן כבר נורמה ספיר סרוסי

  ספיר סרוסי
 • תוצאות, תוצאות, תוצאות !!
  שרית טל. שפע של תוצאות ! ראשית תודה גדולה על כל ההקשבה, ההדרכה, העזרה , והליווי שנתת לנו בתיכנון התקציב המשפחתי אנחנו לא היינו מעולם במינוס, מרוויחים טוב, חיים טוב, בכל זאת.. משהו מתפספס..
  למדנו ולומדים עדיין על החלטות קדימה, תיכנון הוצאות עפ"י סדרי עדיפויות המשפחתיים שלנו, איפה להימנע מהוצאות כפולות, איך להתנהל נכון עם החסכונות ועוד. הכלים לביצוע ומעקב כמה הוצאנו בפועל בכל סעיף וסעיף ואיך שאנחנו מתנהלים לפי התכנון במהלך החודש נראים לנו יעילים וקלים ליישום. ברור שיש לנו עוד כברת דרך רצינית ללכת כדי לשלוט בחומר אבל אנחנו בהרגשה שלא תאפשרי לנו ללכת לאיבוד, ושאת פה לכל שאלה. (גם שקט נפשי חשוב מאד)...) יש לנו "שיעורי בית" לעשות ונתראה בחודש הבא.

  סיגל ואיתן חולון
 • כשנראה שאין מה לעשות עם המינוס בבנק !
  שרית טל המקסימה והמוכשרת ! רצינו להודות לך על התהליך הכלכלי שעברנו איתך. בנינו תקציב משפחתי לכל דבר. איזנו בזכותך את החשבון שלנו וכיום נמצאים בפלוס. במציאות כמו שלנו, חשוב מאוד שתהיה לכל משפחה הדרכה לכלכלת המשפחה, וראינו איתך אילו הוצאות ניתן ונכון להוריד, וכיצד נעלה הכנסות ועלינו ברמת החיים ! בזכותך הגענו רחוק יותר ממה שחשבנו, ועל כך כל כך מודים ומעריכים !
  ממליצים בענק,

  נתי וורד אביעד
 • מצליחים בחיים כלכלית גם באילת !
  אין מילים להודות לך, שרית ! על הליווי הכלכלי ! התמיכה והליווי המעולה והמקצועי לאורך כל הדרך ! לא האמנתי שזה אפשרי ותודה שיש לנו כתובת להתייעצות כלכלית גם בהמשך

  מימי וגבי בטש. אילת


צרו קשר לתהליכי "כלכלת המשפחה"


בין חירות לעצמאות

בין חירות לעצמאות

איחלנו זה לזו חג חירות שמח, חגגנו את ליל הסדר בבגדים חגיגיים, עשינו ‘העתק-הדבק’ לברכות ליציאה מעבדות לחירות, חלקן ברצינות

קרא עוד ←
מעות חנוכה או שטרות חנוכה – חינוך פיננסי מיטבי

מעות חנוכה או שטרות חנוכה – חינוך פיננסי מיטבי

נס חנוכה – החינוך הפיננסי שלנו שווה הרבה יותר ! מאת: שרית טל לפני שאתם רצים למשוך כסף, עצרו לחשב

קרא עוד ←
חשבון בנק משותף ? או חשבונות נפרדים ?

חשבון בנק משותף ? או חשבונות נפרדים ?

  מחקרים מראים כי: 65% מהזוגות בישראל מנהלים חשבון בנק משותף, 22% מנהלים חשבונות נפרדים ול 13% יש שניים, או

קרא עוד ←
תכנון מסלול מחדש !

תכנון מסלול מחדש !

  תתארו לכם שאתם נוסעים בכביש תקין, במהירות סבירה, ולפתע ילד קופץ לכביש, ממש צמוד לגלגלי הרכב. אתם לוחצים ברקס

קרא עוד ←
איך אפשר לבלות בחופש הגדול, בלי ‘לפשוט את הרגל’ ?

איך אפשר לבלות בחופש הגדול, בלי ‘לפשוט את הרגל’ ?

מדוע את לא מנחה את ההורים כיצד להתנהל בחופש הגדול ? שאלה אותי הבוקר איילת, הלקוחה הכי נחושה שאני מכירה

קרא עוד ←
ייעוץ כלכלי – שאלות נפוצות

ייעוץ כלכלי – שאלות נפוצות

יש לנו 200,000 ש”ח בבנק, האם לרכוש דירה או להמשיך לגור בשכירות ? ההון העצמי שלנו עושה לא מעט, אך

קרא עוד ←
האם תמיד נכון לרכוש דירה ?

האם תמיד נכון לרכוש דירה ?

החשש מתוך האטה במשק מוצג בדוח שפרסם בנק ישראל: במקרה של מיתון כלכלי, כ- 30% מלווי המשכנתאות, לא יוכלו להחזיר

קרא עוד ←
תכנון כלכלי לפרישה

תכנון כלכלי לפרישה

תארו לעצמכם אתכם נוהגים, בשאננות, עם מוזיקה טובה ולפתע קופץ ילד היישר לכיוון הנתיב בו אתם נוהגים. לוחצים על הברקס

קרא עוד ←
כרטיס אשראי , ניהול תקציב וגיהוץ !

כרטיס אשראי , ניהול תקציב וגיהוץ !

מה זה: מרובע, אהוב, רובנו לא זזים בלעדיו, יכול לעשות הכל, ואנו כל-כך קשורים אליו, שאיננו שומרים לו אמונים ומזמינים

קרא עוד ←
לנהל עסק עם משפחה

לנהל עסק עם משפחה

~~”שרית, אנחנו חייבים עזרה דחופה, את פנויה מחר בבוקר?” בשעה 9 בערב, אני מעדיפה לבלות עם המשפחה, לעבור למדי ב’,

קרא עוד ←
הלוואות, לווים ומה שביניהם !

הלוואות, לווים ומה שביניהם !

שמירת האיזון בין הכנסות להוצאות הינה קריטית בהתנהלות פיננסית נבונה. מסיבה זו, לקיחת הלוואות אינו חלק מומלץ בארגז הכלים הפיננסי

קרא עוד ←
באהבה ובשמחה אין קץ, יצאו ילדינו ל 62 ימי חופשה

באהבה ובשמחה אין קץ, יצאו ילדינו ל 62 ימי חופשה

רובנו נאלצים להסתפק ב 7-14 ימי חופש ב ל ב ד אז.. מה באמת עושים ? חופשה גדולה אינה הוצאה בלתי

קרא עוד ←
רווחה כלכלית למשפחה שלכם

רווחה כלכלית למשפחה שלכם

היכונו.. ממריאים ! מתי בפעם האחרונה חזרתם לשגרה ? הערב מתחיל בשעה סבירה, הילדים נרגעים, כלכלת המשפחה נרגעת, ההוצאות המשפחתיות

קרא עוד ←
לצאת ממינוס בחמישה צעדים (והפעם לאלתר)

לצאת ממינוס בחמישה צעדים (והפעם לאלתר)

בדקו מה הסכום שאתם מרוויחים בחודש, כעת בדקו מהם ההוצאות, תאזנו ביניהם, תחליטו אילו הוצאות אתם מצמצמים באופן זמני, בכדי

קרא עוד ←
חיסכון = יתרון לכל ילד

חיסכון = יתרון לכל ילד

נותנים לך מתנה – לא תיקח ?  מחלקים לך כ- 22 אלף ₪, לא תקרא ? אם קיבלת מכתב מביטוח

קרא עוד ←
כלכלת המשפחה עם אסתר המלכה ביום האישה הבינלאומי !

כלכלת המשפחה עם אסתר המלכה ביום האישה הבינלאומי !

לגברים ולנשים גישות שונות כלפי כסף. כמי שמלווה משפחות רבות בתהליכי שינויים אפקטיביים בכלכלת המשפחה ובתכנון תקציב הלכה למעשה, אני

קרא עוד ←
הכוונה כלכלית

הכוונה כלכלית

פגישת מיפוי כלכלית לקבלת החלטות מושכלות ומותאמות לצמתי החיים והדילמות: שינוי תעסוקתי, שינוי בהכנסות, שינוי סטטוס משפחתי, מכירה או רכישת

קרא עוד ←
תהליך V I P אימון וייעוץ כלכלי משפחתי

תהליך V I P אימון וייעוץ כלכלי משפחתי

תוצאות מיידיות, מוכחות ועוצמתיות , ליווי VIP המאפשר למשפחה לתכנן את העתיד הכלכלי שלהם בעשור הקרוב במקביל להתגבר על כל

קרא עוד ←
סדנאות לניהול כלכלי והתנהגותי של משק הבית והמשפחה

סדנאות לניהול כלכלי והתנהגותי של משק הבית והמשפחה

סדנא אפקטיבית לניהול כלכלי והתנהגותי של משק הבית והמשפחה, להקניית כללים, כלים וידע מהותי . התמודדות עם הנושאים המשפיעים ביותר

קרא עוד ←
עצמאות כלכלית בדור ההמשך

עצמאות כלכלית בדור ההמשך

החכה והדגים עצמאות כלכלית בדור הבא חנה ואיציק קבעו איתי פגישה דחופה, זוג יפה נכנס למשרדי, היא לבושה בקפידה, הוא

קרא עוד ←