ייעוץ עסקי

"אתה לא יכול לטפס על סולם ההצלחה, עם הידיים בכיסים"

(א. שוורצנגר)

בשלושת השנים האחרונות, חלה הרעה מתמדת במצב העסקים הקטנים והבינוניים, רק בשנת 2015, נסגרו 44,000 עסקים, 20% מהם עקב קשיים תזרימיים. כל שבוע נסגרים 850 עסקים.

מאחורי כל העסקים הללו, עומדים אנשים חדורי מוטיבציה, יוזמה וחזון, שניסו פעם אחר פעם לפצח את הנוסחה ולבנות לעצמם עסק משגשג. אותם אנשים, שפתחו עסק על סמך תחושות וחלומות, בלי ללמוד את הדברים עד הסוף, מוצאים עצמם בקשיים, אך בו בזמן, אין ביכולתם לממן מחלקה כלכלית בעסק, אנשי שיווק, מנהל כח אדם או מחלקת טלמיטינג- הם צריכים למלא בעצמם את כל התפקידים.

הערכה המקצועית היא, שאחד מכל 3 עסקים שנפתחו, יסגור את שעריו בתוך 5 שנים, ןרק אחוזים מעטים ישרדו 3 עשורים ויותר.

מזמינה אתכם להצטרף אליי, לשיפור הסטטיסטיקה הקשה הזו, להסתייע ביד מקצועית ברמה גבוהה, אשר מלווה את בעל העסק, כך תהנו מיעוץ עסקי מקצועי שיכול לקידום את העסק, ובעלות סבירה שכל עסק יכול לעמוד בה.

הערך המוסף שלנו ב “הרבה יותר מפלוס” – העשרת ארגז הכלים העומד בפני בעל העסק, והכוונה להפקת המרב בדרך להגשמת היעדים שבגינם העסק הוקם.

תהליכים מותאמים הכוללים: זיהוי בעיות בהתנהלות העסק מבחינה כלכלית/ניהולית, שיווקית, אבחון עסקי, זיהוי כיווני התערבות, בניית תוכנית עסקית יעילה ומקדמת, מציאת פתרונות יישומיות לסוגיות עסקיות, ניהול כספים, יצירת תוכנית שיווק ומעקב ופיתוח עסקי.

 


לקביעת פגישת ייעוץ

סיפורי הצלחה

ד”ר בנימין טייב

השירות של שרית טל כיוון אותי לקדם את העסק שלי כלכלית ועסקית , היה לי חשוב להבין לאן אני רוצה להגיע ואיך מגיעים ! קיבלתי תהליך ממוקד מדויק מאוד, וכלכלי לקידום העסק שלי זכיתי בתוכנית מאוד ברורה עם תאריכים ויעדים מדידיים. והוספת לי גם רעיונות לערוצי שיווק נוספים שלא חשבתי עליהם כלל. תודה מיוחדת שרית אין ספק שקיצרת לי זמן משמעותי בקידום העסק שלי ובעזרתך אני יודע גם איך אני הולך לעשות זאת בפועל תודה ענקית !