ייעוץ עסקי

ייעוץ עסקי

"אתה לא יכול לטפס על סולם ההצלחה, עם הידיים בכיסים"

(א. שוורצנגר)

שלושת השנים האחרונות, חלה הרעה מתמדת במצב העסקים הקטנים והבינוניים, מחקרים בייעוץ עסקי מציגים כי רק בשנת 2017, נסגרו 44,000 עסקים, 20% מהם עקב קשיים תזרימיים. כל שבוע נסגרים 850 עסקים.

מאחורי כל העסקים הללו, עומדים אנשים חדורי מוטיבציה, יוזמה וחזון, שמנסים פעם אחר פעם לפצח את הנוסחה ולבנות לעצמם עסק משגשג. ייעוץ עסקי מקצועי מלווה את העצמאיים ובעלי העסקים, שפתחו עסק על סמך תחושות וחלומות, ללמוד את הדברים עד הסוף, על מנת למצא את עצמם בקשיים, יועץ עסקי, מתפקד תכופות כמחלקה כלכלית בעסק, מקדם את השיווק, ממיין כח אדם או מפעיל את הטלמיטינג.

הערכה המקצועית היא, שאחד מכל 3 עסקים שנפתחו, יסגור את שעריו בתוך 5 שנים, בעוד שרק אחוזים מעטים ישרדו 3 עשורים ויותר.

מזמינה אתכם להצטרף לייעוץ עסקי מקצועי, עם תוצאות מוכחות, לשיפור הסטטיסטיקה הקשה הזו, להסתייע ביד מקצועית ברמה גבוהה, אשר מלווה את בעל העסק, כך תהנו מיעוץ עסקי מקצועי שיכול לקידום את העסק, ובעלות סבירה שכל עסק יכול לעמוד בה.

הערך המוסף שלנו ב "הרבה יותר מפלוס" – העשרת ארגז הכלים העומד בפני בעל העסק, והכוונה להפקת המרב בדרך להגשמת היעדים שבגינם העסק הוקם.

תהליכים מותאמים הכוללים: זיהוי בעיות בהתנהלות העסק מבחינה כלכלית/ניהולית, שיווקית, אבחון עסקי, זיהוי כיווני התערבות, בניית תוכנית עסקית יעילה ומקדמת, מציאת פתרונות יישומיות לסוגיות עסקיות, ניהול כספים, יצירת תוכנית שיווק ומעקב ופיתוח עסקי.

 


ייעוץ עסקי

לקביעת פגישת ייעוץ עסקי

סיפורי הצלחה

ד"ר בנימין טייב

השירות של שרית טל כיוון אותי לקדם את העסק שלי כלכלית ועסקית , היה לי חשוב להבין לאן אני רוצה להגיע ואיך מגיעים ! קיבלתי תהליך ממוקד מדויק מאוד, וכלכלי לקידום העסק שלי זכיתי בתוכנית מאוד ברורה עם תאריכים ויעדים מדידיים. והוספת לי גם רעיונות לערוצי שיווק נוספים שלא חשבתי עליהם כלל. תודה מיוחדת שרית אין ספק שקיצרת לי זמן משמעותי בקידום העסק שלי ובעזרתך אני יודע גם איך אני הולך לעשות זאת בפועל תודה ענקית !