ייעוץ עסקי

"אתה לא יכול לטפס על סולם ההצלחה, עם הידיים בכיסים" (א. שוורצנגר)

בשלושת השנים האחרונות, חלה הרעה מתמדת במצב העסקים הקטנים והבינוניים, רק בשנת 2015, נסגרו 44,000 עסקים, 20% מהם עקב קשיים תזרימיים. כל שבוע נסגרים 850 עסקים.

מאחורי כל העסקים הללו, עומדים אנשים חדורי מוטיבציה, יוזמה וחזון, שניסו פעם אחר פעם לפצח את הנוסחה ולבנות לעצמם עסק משגשג. אותם אנשים, שפתחו עסק על סמך תחושות וחלומות, בלי ללמוד את הדברים עד הסוף, מוצאים עצמם בקשיים, אך בו בזמן, אין ביכולתם לממן מחלקה כלכלית בעסק, אנשי שיווק, מנהל כח אדם או מחלקת טלמיטינג- הם צריכים למלא בעצמם את כל התפקידים.

הערכה המקצועית היא, שאחד מכל 3 עסקים שנפתחו, יסגור את שעריו בתוך 5 שנים, ןרק אחוזים מעטים ישרדו 3 עשורים ויותר.

מזמינה אתכם להצטרף אליי, לשיפור הסטטיסטיקה הקשה הזו, להסתייע ביד מקצועית ברמה גבוהה, אשר מלווה את בעל העסק, כך תהנו מיעוץ עסקי מקצועי שיכול לקידום את העסק, ובעלות סבירה שכל עסק יכול לעמוד בה.

הערך המוסף שלנו ב "הרבה יותר מפלוס" - העשרת ארגז הכלים העומד בפני בעל העסק, והכוונה להפקת המרב בדרך להגשמת היעדים שבגינם העסק הוקם.

תהליכים מותאמים הכוללים: זיהוי בעיות בהתנהלות העסק מבחינה כלכלית/ניהולית, שיווקית, אבחון עסקי, זיהוי כיווני התערבות, בניית תוכנית עסקית יעילה ומקדמת, מציאת פתרונות יישומיות לסוגיות עסקיות, ניהול כספים, יצירת תוכנית שיווק ומעקב ופיתוח עסקי.

 

ייעוץ עסקי – חוות דעת

 • מאושרת ! הדפסתי פלט מכרטיסי האשראי ונדהמתי ! עובדת קשה, ורק עכשיו אני מבינה מדוע העסק שלי לא התקדם. רק התחלנו תהליך וכבר הניהול הכספי של העסק שלי מסודר, ואני יודעת על מה להשקיע, ומה לא.. וכבר הכנסתי עוד כסף !
  ועוד הבטחת שאת לא קוסמת ! בטח שאת כן ! אם שכנעת אותי, עם החיוך הכובש שלך לעשות סדר ולהתייעל. את קוסמת אמיתית ! הארי פוטר, מאחורייך. אני הולכת להרוויח המון כסף מההיכרות שלי את שרית טל !
  ממליצה לכל העסקים הקטנים להיפגש איתך.

  ש. פרץ
 • שרית היא יועצת שינה לעצמאיים – פשוט כך. בזכותה אני ישן בשקט והכסף שלי מנוהל מצוין.
  שירות מעולה, אווירה נעימה, יעוץ עסקי במיטבו. ממליץ בחום

  אורי שקד- כתיבה שיווקית מקצועית
 • פניתי לשרית לייעוץ כלכלי ועסקי. בסבלנות, המון יידע ומקצועיות ובאורח רוח, היא הציגה בפניי מודלים באמצעותם אני מתמודדת עם הניהול הכלכלי בעסק שלי. תודה רבה רחל סטיקלרו

  רחל סטיקלרו האקדמיה לחשיבה אחרת
 • שמי דר' בנימין טייב, אני מנכ"ל ובעלים של מרפאות שיניים : ט.א. ביודנט מרפאות שיניים בע"מ. אני רופא שיניים ומנהל מרפאה עם חדרי טיפול וניתוח , מטבע הדברים בהיותי בעל שליטה הדברים מתערבבים בין משק הבית לעסק. התחלתי עם שרית טל תהליך הבראה ויעוץ כלכלי של ניהול העסק וההשתלבות בהוצאות המשפחה, היה חיוני מבחינתי לעשות סדר בכל הבלגן.
  הפרדנו את שני התחומים והתחלנו לעשות צעדים משמעותיים הן בכלכלת העסק והן בכלכלת המשפחה.
  הפגישות עם שרית נינוחות ונעימות ובמיוחד מאוד מקצועיות ומאוד עמוקות ומלמדות . היום אני כבר מרגיש שההתנהלות השתפרה, הראייה לטווח ארוך התבהרה ואני יוצא לדרך מנוהלת הרבה יותר, דרך חדשה, בזכות העבודה עם שרית טל. אני ממליץ במיוחד על תהליך הנפלא הזה, עם שרית טל שהיא מקצוענית במיוחד.
  הרבה יותר מפלוס, זה ממש כך !
  בזכותה המרפאה והמשפחה מנוהלים במישור הכספי, הרבה יותר טוב ממה שעשיתי עד כה ! בהצלחה, דר' בנימין טייב – ט.א. ביודנט מרפאות שיניים בע"מ

  ד"ר בנימין טייב
 • השירות של שרית טל כיוון אותי לקדם את העסק שלי כלכלית ועסקית , היה לי חשוב להבין לאן אני רוצה להגיע ואיך מגיעים ! קיבלתי תהליך ממוקד מדויק מאוד, וכלכלי לקידום העסק שלי זכיתי בתוכנית מאוד ברורה עם תאריכים ויעדים מדידיים. והוספת לי גם רעיונות לערוצי שיווק נוספים שלא חשבתי עליהם כלל. תודה מיוחדת שרית אין ספק שקיצרת לי זמן משמעותי בקידום העסק שלי ובעזרתך אני יודע גם איך אני הולך לעשות זאת בפועל תודה ענקית !

  צחי טבריצ'י ליווי עסקי לעסקים קטנים
 • שרית, שני עצמאיים וכלכלת המשפחה אחת , ואנו יודעים שאם כל הקשיים, מצאנו את האדם הנכון שיוביל את העסקים שלנו ואותנו, בבטחה אל עתיד בטוח יותר.
  הידיעה שאת נמצאת פה בשבילנו מחזקת ותומכת ומחזירה לנו את הברק לעיניים ואת ההרבה יותר מפלוס שאת כל כך מצטיינת בו !

  מירב איל הרפז פתרון טבעי ובריא ל ADHD
 • שרית היקרה. הכימיה איתך פרצה כבר מהדקה הראשונה שראיתי אותך. הופעת בחיי ברגע הנכון, אותו הרגע שבו החלטתי על ביצוע שינויים מקצועיים בחיי, החלטה שכמובן דרשה התאמות פיננסיות.
  פה הייתי כסומא באפלה ואת התגלית להיות האור בקצה המנהרה.
  מעבר לכימיה הראשונית נחשפה אשת מקצוע איכותית, קשובה מאוד, דואגת ומסורה. היום אני יודעת שכשאת לצידי ההצלחה בעסק שלי כבר כאן. תודה על הכל !

  פרי לזר עו"ד


צרו קשר לפרטים נוספים ותיאום ייעוץ עסקי


פגישת צ’ק IN לפלוס עסקי !

בחן/י את עצמך: סמן/י V כאשר ההיגד נכון: אני עובד/ת קשה ולפתע ההוצאות מערערות את החשבון. תשלום המע”מ, שוב הפתיע

מהאטה להאצה כלכלית: איך לייצר מנועי צמיחה בתקופה של האטה?

מצב בטחוני, מיתון או פשוט ירידה בפעילות לאורך תקופות החגים: איך הופכים את ההאטה העסקית למקפצה, באמצעות פיתוח מנועי צמיחה

לנהל עסק עם משפחה

~~”שרית, אנחנו חייבים עזרה דחופה, את פנויה מחר בבוקר?” בשעה 9 בערב, אני מעדיפה לבלות עם המשפחה, לעבור למדי ב’,

ייעוץ עסקי – עסק נולד

לעומר יש חלום, להקים עסק עצמאי, הוא עובד כבר 20 שנה כשכיר, והשאיפה להיות חופשי, ללא מעסיק הקובע לו זמנים,