ביטוח בריאות

עמוד הבית  >  סוגי ביטוחים  >  ביטוח בריאות

ביטוח בריאות פרטי מהווה פתרון והשלמת השירותים שאינם ניתנים במסגרת סל הבריאות הממלכתי או הביטוחים המשלימים של קופות החולים.

"העיקר הבריאות" - כיצד אנו עוזרים לעצמנו וליקרים לנו מכל?

במדינת ישראל קיים ביטוח בריאות ממלכתי המעניק כיסוי רפואי במסגרת מערכת הבריאות הציבורית הכולל בין היתר רפואה ראשונית, ניתוחים בבתי חולים ציבוריים וטיפולי חירום. קופות החולים מציעות בנוסף למבוטחיהן הצטרפות לביטוח משלים (שירותי בריאות נוספים- שב"ן) המעניק כיסוי נוסף מעבר לסל הבריאות הציבורי שכולל בין היתר אפשרות לבחירת רופא מנתח, ייעוץ עם רופאים מומחים, שירותי היריון, שירותי בריאות משלימים כמו טיפולי שיניים, טיפולים אלטרנטיביים ועוד.

כיסויים אלו מספיקים לרוב במצבים רפואיים שגרתיים אך כאשר אנחנו נתקלים במצב בריאותי שאינו שגרתי, כמו למשל ניתוח, השתלה או טיפול מיוחד אחר, המענה אותו נותנים ביטוחי הבריאות הממלכתיים ובשירותי הבריאות הנוספים של קופות החולים לוקה בחסר ולעיתים אף לא קיים, זמינות נמוכה והמתנה ארוכה לבדיקת רופא מומחה, חוסר בתרופות הכלולת בסל הבריאות בדיקות הדמיה לדוגמת MRI הם רק חלק מהחוסרים אותם ניתן למנוע או לצמצם באמצעות פוליסת ביטוח בריאות פרטית.

ביטוח בריאות פרטי מבטיח לכולנו כיסוי רחב ומקיף לאירועים רפואיים כגון: ניתוח בישראל, השתלה או טיפול מיוחד בחו"ל, כיסוי לתרופות שאינם בסל הבריאות. הפוליסה הפרטית אינה תלויה במערכת הבריאות הציבורית, תנאי הזכאות נקבעים רק  על פי  המפורט בתנאי הפוליסה. הפוליסות הפרטיות מותאמות באופן אישי למבוטח ולצרכיו. כשאתם רוכשים ביטוח בריאות פרטי לכם ולבני משפחתכם, אתם יכולים לבחור את המרכיבים המתאימים לכם.

מה כולל ביטוח בריאות פרטי?

  • ניתוחים – במקרה בו תזדקקו לניתוח או טיפול מחליף ניתוח, פוליסת בריאות פרטית מאפשרת לבצע את הניתוח באמצעות רופא מתוך רשימת רופאים שבהסדר מול חב' הביטוח.
  • תרופות – פוליסת ביטוח פרטית מעניקה כיסוי לתרופות שאינן כוללות בסל הבריאות ואושרו לשימוש עפ"י התוויה בחו"ל או תרופות שהינן בסל הבריאות. מעניק רשת בטחון כלכלי לטיפול תרופתי ומצמצמת את התלות במערכת הבריאות הציבורית.
  • השתלות וטיפולים מיוחדים – סל הבריאות הממלכתי רחב ומגוון, עם זאת לא תמיד יכול להעניק את הפתרון הכולל והמהיר ביותר. במקרה בו עולה צורך בהשתלה או בטיפול מיוחד בחו"ל עומד בפני המבוטח אתגר כלכלי לא פשוט למימון הטיפול בצורה המהירה והטובה ביותר. הפוליסה מעניקה מימון הוצאות עבור השתלה ללא תקרה וכיסוי לטיפולים מיוחדים בחו"ל.

כיועצת פיננסית מומחית גם בכלכלת המשפחה, מחדדת ומאמינה בהתאמת חבילות בריאות המותאמות לילדים ולבוגרים אשר פותחו על בסיס הבנת הצרכים הרפואיים בגילאים השונים. החבילות מורכבות מכיסויים הכרחיים ומותאמות לפי גיל ומצבו המשפחתי של המבוטח ומשפחתו מול כל חברות הביטוח ובכפוף לתקציב המשפחתי ולתזרים החודשי.

חשוב לשים לב בביטוח בריאות פרטי

ביטוח בראות פרטי מאפשר לכולנו שליטה מלאה בתהליך הטיפול הרפואי ובחירת הרופא המטפל, ללא תלות והמתנה לאישורים של ועדות שונות במשרד הבריאות ו/או קופות החולים, סוכן ביטוח בלתי תלוי, העובד מול כל חברות הביטוח יתאים לכם את הביטוחים המתאימים לכם בתקציב האופטימלי מבחינתכם.

כשאתם מבינים בדיוק על מה אתם מבוטחים תדעו להיעזר בביטוח הבריאות ולוודא שיקנה לכם ולמשפחתכם שקט ובטחון (גם) כלכלי. שנדע, ולא נזדקק.

ובנימה אישית: העיקר הבריאות, זו לא סיסמא ריקה מתוכן. זה בידיים שלכם.

מזמינה אתכם להשאיר את הפרטים שלכם בתחתית העמוד ונציג מקצועי מטעמנו ייצור איתכם קשר בהקדם. נשמח לענות על כל שאלה.

Call Now Button דילוג לתוכן