שיווק פנסיוני

עמוד הבית  >  שיווק פנסיוני

 במהלך החיים אנו צוברים כספים במוצרי השקעה מגוונים כגון חסכונות פנסיונים, בנקים, תיקי השקעות מנוהלים, קרנות השתלמות ועוד. הניסיון שלנו מראה שגם אם הושגה הצלחה בייצור הכנסה גבוהה, עדיין קיים קושי להגיע לתחושת של שליטה, ביטחון ושקט כלכלי.

בשיטת "הרבה יותר מפלוס" אנו משלבים ראייה הוליסטית מקיפה לצד מומחיות בתהליכי תכנון פיננסים על מנת למקסם את תוצאות התכנון הפנסיוני. אנו בוחנים את החיסכון הפנסיוני הקיים, בודקים אילו שינויים ושיפורים ניתן לבצע ומתאימים את מבנה החיסכון הפנסיוני לצרכים האישיים לכל לקוח ותוך ביצוע ניהול סיכונים מקיף.

התאמה אישית של תוכנית הפנסיה לכל מבוטח

במקרה של נכות, מוות, או זקנה, תוכניות הפנסיה השונות נועדו להבטיח לאדם, למשפחתו, לילדיו ולכל מי שיחליט, המשך זרם ההכנסות שיחליף את מקור ההכנסה הכלכלי שאבד.  חלק מהמוצרים הפנסיוניים מבטיחים קצבה חודשית, חלקם סכום הוני חד פעמי, ולעיתים מתאפשר שילוב לבחירת המבוטח. בנוסף, ניתן לבחור גם את מסלולי ההשקעה, לבחור את דמי הניהול מתוך טווח נתון וגם לבחור את החברה ממנה תירכש הפנסיה. 

המתכננים הפנסיוניים של "הרבה יותר מפלוס" הם בעלי רישיון מטעם משרד האוצר והרשות לניירות ערך. הצוות יבצע בדיקה, שיקוף מלא, העברת המלצות וביצוע התהליך המלא תוך מחויבות בלעדית לטובת המבוטח ולמקסום כספו לגיל הפנסיה. צוות "הרבה יותר מפלוס" עובד מול כל בתי ההשקעות וחברות הביטוח בישראל. בשל כך, אנו מתחייבים להעניק לכל לקוח ליווי אישי, מקצועי ואובייקטיבי, תוך דאגה לאינטרסים שלו ומציאת התמהיל הנכון ביותר עבורו.
Call Now Button דילוג לתוכן