תכנון וניהול פיננסי

עמוד הבית  >  תכנון וניהול פיננסי

תכנון וניהול פיננסי בהתאמה אישית

זוגות ויחידים רבים שמגיעים למשרדנו חווים פער בין משימות החיים והמטלות השוטפות ובין החים הרצויים להם, היעדים, הערכים והחלומות. העובדה המשותפת לכלל העשירונים במדינת ישראל וחוצה גילאים, הוא הרצון למקסם את הפוטנציאל הכלכלי.

אני מאמינה שכסף הוא אמצעי ולעולם לא מטרה. הוא אמצעי שיכול לסייע לנו לחיות את החיים שאנו מאחלים לעצמנו וללכת בעקבות החלומות שלנו. יחד עם זאת, במקרים רבים ההתעסקות בו מביאה איתה לחצים ודאגות אשר פוגמים באורך החיים שלנו. לשם כך יצרנו את תהליך תכנון וניהול פיננסי בהתאמה אישית – אנו תופרים לכל לקוח את החליפה המדויקת עבורו, בהתאם למצבו הכלכלי, המשפחתי, בהתאם לצרכים שלו ולמטרות שהגדיר. בנוסף, במסגרת התהליך נבצע ניהול סיכונים מקיף כדי להיות מוכנים לכל תרחיש. 

מטריה כוללת לכל העולם הפיננסי

מגוון השירותים הקיימים ב"הרבה יותר מפלוס" מהווים מטריה כוללת לכל העולם הפיננסי, החל מביטוחים, הכוונה פנסיונית, ניהול סיכונים, ניהול הזדמנויות ומוצרי מדף נוספים מהעולם הפיננסי. בזכות ניסיון רחב ועשיר אנו מסייעים לקהל לקוחותינו למקסם את היכולות הכלכליות שלהם ולהגיע אל הרבה יותר מפלוס.

אנו מלווים את קהל לקוחותינו מההתחלה ועד הסוף, דרך ניתוח והבנת המצב הקיים, הגדרת מטרות ויעדים ברי השגה, תכנון מקיף ומקצועי, יישום, מעקב ובקרה צמודה, כל הדרך להגשמת היעדים שנקבעו.

בנימה אישית: השאלה אינה: "האם נצליח?" אני מציעה להתכוונן ל: נצליח. נקודה. כעת בואו נראה כיצד.

אני מזמינה אתכם להשאיר פרטים בטופס שבתחתית העמוד ונציג מטעמנו יחזור אליכם במהרה, עם מידע מקיף ומקצועי שיעזור לכם להתחיל במסע אל הרבה יותר מפלוס.

Call Now Button דילוג לתוכן