המלצות

עמוד הבית  >  אודות > המלצות

המלצה מאור

שרית מופלאה, את אשת מקצוע יוצאת דופן. במקצוענות על בכל כך הרבה תחומים ותוך הקשבה, חום ורגישות מדהימים. עשית לנו סדר ודאגת לקפיצה כלכלית שלנו בכל התחומים- ביטוחים, השקעות, התנהלות כלכלית ותקציב המשפחה, פנסיה, סדר בעסק העצמאי של גל ובליווי תעסוקתי לאור המשבר בעסק- עשינו קפיצות שלא האמנו שאפשריות. זה נושא רגיש עבורנו אחרי טלטלות רבות שעברנו והכניס מתחים לזוגיות ואת בהמון הכלה רק גורמת לנו לאופטימיות ורוגע. אנחנו סומכים עלייך במיליון אחוז כי את תבדקי ותעשי הכל כדי לייצר לנו מציאות כלכלית הרבה יותר טובה. מנושא מורכב שהדאיג אותנו אנחנו כל כך אוהבים לבוא אלייך ויוצאים כל פעם מחדש עם למידה, תחושת סדר ושליטה בחיינו ומוטיבציה להתקדם (ואחרי שצחקנו לא מעט). את כל כך מכבדת את הבחירות שלנו לגבי הוצאות וגורמת לנו לעשות שינויים במקומות הנכונים בלי טיפת שיפוטיות. אני כל כך ממליצה לכל משפחה לקבל את הליווי שלך כי אלו נושאים שלא פשוט לנווט ולהבין בהם וצריך אשת מקצוע עם תשוקת למידה מתמדת, אמונה בכוחות המשפחתיים וחיוביות כמו שלך כדי לכוון למקומות הנכונים.

המלצה מספיר סרוסי

עכשיו אני אופטימית ! שריתוש, מאז המפגש הראשון ובעזרת הטיפים שקיבלתי, הצלחתי לראשונה מזה כמה שנים, לסגור את המינוס בבנק ולאפס את כרטיס האשראי שלי ! " מהפגישה הראשונה, מרגישים וכבר רואים את השינוי ! אנו משוכנעים כעת, שהצלחות אצלך הן כבר נורמה.

המלצה ממירב טבקמן

השתתפתי במפגש פי 8 בו שרית נתנה לנו הרצאה של כשעה. בהרצאה הזו קיבלתי משרית המון ידע חשוב, טיפים בעלי ערך והמלצות חכמות להתנהלות יומיומית מבחינת כלכלת הבית. שרית, את מקצועית ברמות ! את יודעת איך לדבר ולהעביר את החומר בנושאי התנהלות כלכלית, חשבון הבנק, הוצאות והכנסות, בצורה רהוטה, ברורה ומאוד נגישה. תודה רבה לך ! ממליצה בחום רב להתנסות בשפע הידע שלך !

המלצה מארז להב

הייתי בסדנא של מרינה ושרית על דמי כיס לילדים, השתתפתי עם הבת שלי לילך בסדנא, והופתעתי לטובה מלראות את השיח בין הילדים למבוגרים היה רציני, פורה ומהנה. קיבלנו גם הילדים וגם המבוגרים טיפים טובים איך להתנהל עם כסף. וגם הרווחנו זמן איכות עם הילדים שלנו אז תודה רבה לשרית ומרינה וממליץ גם לכם ללכת לסדנא הזאת.

המלצה ממירי ויניב

שרית היקרה, עברנו חודש נוסף ללא יתרת חובה..! חסכנו סכום משמעותי מעל המצופה, ואנחנו פשוט שמחים ומאושרים שעשינו צעד נכון בשינוי גישתנו הכלכלית ביחד איתך..

המלצה מורה סטרטייבסקי

הסדנה הייתה מעשירה ביותר, מרתקת וממוקדת. יצאתי עם תובנות חדשות, עם כלים חדשים והתחלתי ליישם באותם כבר באותו הערב! שיתוף הפעולה בין קלאודיה כץ ולשרית טל היה פורה ביותר ויצר סינרגיה מרשימה. תודה רבה לשתיכן!

המלצה מצחי טרביצ'י

רכשתי את השירות של שרית על מנת לקדם את העסק שלי כלכלית ועסקית וכדי להבין לאן אני רוצה להגיע! מלבד העובדה שקיבלתי מיקוד עם תהליך מאוד מדוייק וכלכלי לקידום העסק שלי ותוכנית מאוד ברורה עם תאריכים ויעדים מדידיים. קיבלתי גם רעיונות לערוצי שיווק נוספים שלא חשבתי עליהם כלל. אז תודה שרית אין ספק שקיצרת לי זמן משמעותי בקידום העסק שלי ובעזרתך אני יודע גם איך אני הולך לעשות זאת בפועל תודה תודה

המלצה מיאנה דוברוביסקי

רציתי לציין כי ההשקעה והמקצועיות שלך התחילו להניב פירות ! עברנו תהליך ארוך, מייגע וקשה מבחינתי, אך שווה! היום יש לי ליד מיטה 2 פתקים קבועים שבהם אני מציינת את ההכנסות וההוצאות יומיות והתמכרתי לאקסל החודשי. החודש לראשונה האקסל היה בסימן חיובי ולא שלילי! תודה על ההתמדה, המעקב, ההקשבה, הרגישות וכמובן המקצועיות!

המלצה מא. ש.

מתחילה שבוע חדש והכי רוצה לספר לכם על אישה מוכשרת ומדהימה ששמה שרית. זכינו להכיר את שרית כשהמצב הכלכלי שלנו היה גרוע. לא ידענו איך להתנהל, המינוסים היו בשמים, הרגשנו אובדי עצות והלחץ היה עצום. קבענו פגישה עם שרית, שכבר בהתחלה הרגיעה אותנו ונתנה לנו תקווה. הרוגע, הסבלנות ,הגישה שלה והידע העצום שיש לה עזרו לנו להתחיל תהליך וכבר יצאנו לדרך. כמובן שההתחלה היתה קשה, שרית לא ויתרה הלכה איתנו צעד צעד התחלנו להבין איך להתנהל, קיבלנו הוראות לתיפעול, והיה לנו רצון להצליח. אנחנו באמצע התהליך שכבר רואים את האור. רציתי בהזדמנות זו להודות לך שרית על הכל, שלא וויתרת ואת מאמינה בנו דעי לך שזאת זכות גדולה מאוד שזכינו להכיר ולהעזר בך את מדהימה, ממליצה בחום.

המלצה מנתן אמסטר

הפניתי אל שרית זוג לקוחות שלי,שרצו להתגרש אבחנתי שהם זקוקים להכוונה ויד מקצועית בניהול משק הבית הכלכלי שלהם. הם לא היו מודעים לבעיה האמיתית שלהם אי ידיעה כיצד לנהל משק בית כלכלי משפחתי. התחושה שלי הייתה שאם הם לא יתלכדו ביחד וישתפו פעולה לסתימת הבור הכלכלי אליו נכנסו, מערכת היחסים שלהם לא תחזיק מעמד. לשמחתי הפגישה עם שרית הייתה משכנעת מספיק שהם החליטו להשתמש בשירותיה ואולי עוד משפחה ניצלה ממשבר גדול. ישר כוח.

המלצה מרחל סטיקלרו

פניתי לשרית לייעוץ כלכלי ועסקי. בסבלנות ואורח רוח, היא הציגה מולי מודלים באמצעותם אוכל להתמודד עם הניהול הכלכלי. תודה רבה.

המלצה מג. ג.

שרית מקצוענית. אני ממליצה לקבל הנחייה ממנה בנושא כלכלת המשפחה, בחום מהכרות אישית. אני שמחה שאנשים קרובים אליי מקבלים את המלצתי ופונים אליה זה אומר שהם אחראיים ובחרו לעשות את השינוי להצלחה בהנחיה של אלופה. נעים קדימה להתנהלות כלכלית נכונה ולהגשמת חלומות. אני יודעת שהם בידיים טובות.

המלצה מנתי וורד אביעד

תוצאות, תוצאות, תוצאות !! שרית טל המקסימה והמוכשרת ! רצינו להודות לך על התהליך הכלכלי שעברנו איתך. בנינו תקציב משפחתי לכל דבר. איזנו בזכותך את החשבון שלנו וכיום נמצאים בפלוס. במציאות כמו שלנו, חשוב מאוד שתהיה לכל משפחה הדרכה לכלכלת המשפחה, וראינו איתך אילו הוצאות ניתן ונכון להוריד, וכיצד נעלה הכנסות ועלינו ברמת החיים ! בזכותך הגענו רחוק יותר ממה שחשבנו, ועל כך תודתינו והערכתינו. בהערכה רבה - נתי וואד אביעד

המלצה מקרולין יעקבי

שרית יקרה, שיחתנו הולכת אתי כל היום – רציתי להודות לך שוב על הרגישות, על ההומור במקום הנכון ועל הקבלה שלך בנושא המציף הזה!

המלצה מרחלי א.

בעלי ואני התחלנו תהליך תכנון פיננסי עם שרית לפני כשלוש שנים. שרית ליוותה אותנו לאורך כל התהליך ואף היתה בקשר איתנו לאחר מכן, בצמתים שונות בחיינו. מצאנו יועצת זמינה עם אוזן קשבת,שתמיד נכונה לעזור ולייעץ. בהתחלה היה קשה מאד לחיות מול תקציבים דלים מאד, אך לאורך הזמן גילינו שזה אפשרי ושההתחלה היא קשה כמו כל ההתחלות. ושזה ענין של דרך חיים בדיוק כמו עם דיאטה. את הפרות התחלנו לקצור מאד מהר ואנחנו עדיין נהנים מהם. ממליצים בחום לכל זוג לקבל ייעוץ בתחום ניהול משק הבית זה ישנה את חייכם ויוריד מתחים מיותרים

המלצה מעו"ד פרי לזר

שרית היקרה. הכימיה איתך פרצה כבר מהדקה הראשונה שראיתי אותך. הופעת בחיי ברגע הנכון, אותו הרגע שבו החלטתי על ביצוע שינויים מקצועיים בחיי, החלטה שכמובן דרשה התאמות פיננסיות. פה הייתי כסומא באפלה ואת התגלית להיות האור בקצה המנהרה. מעבר לכימיה הראשונית התגלתה אשת מקצוע מדהימה, איכותית, קשובה מאוד ללקוחותיה, דואגת ומסורה. היום אני יודעת שכשאת לצידי ההצלחה כבר ממש נראית באופק. תודה על הכל !

המלצה מיאנה דוברוביצקי

שרית היקרה, תודה רבה רבה על פגישת יעוץ המקצועית, העיניינית והכי חשוב על ההזדמנות. ותקווה שנתת לי. את כל כך אדיבה וחייכנית, פשוט שמחה שאנחנו נכנסות לתהליך המשותף ובטוחה שאצטרף לעוד ההצלחות שלך!

המלצה מג. ד.

שרית, הרבה יותר מפלוס 🙂 וואו כמה שאת מדהימה. מאוהבת בך. תודה על הכל…ממש הצלת אותנו ואנחנו נצליח בגדוללל. אנחנו כבר רואים שיפור מופלא ! בכלל לא חשבנו שזה אפשרי..

המלצה מסרין אנג'ל

שרית יקרה, עצם העובדה שהכרתי אותך בלבד כבר שינתה לי את החיים. בנוסף לכך שאת אשת מקצוע לעילא (אין על כך עוררין) את אישה מדהימה הכל אצלך בנועם במילים חיוביות מחפשת את הדרך להעצים את האדם שמולך. כמות האינפורמציה שהעברת כבר במפגש הראשון עוד לפני שהחלטתי לעבוד איתך הייתה עצומה ועשית זאת ללא שום ציפייה לתמורה. אני כל כך שמחה שאנחנו עובדות ביחד על התפיסה הכלכלית שלי, אני בטוחה שמה שאלמד ממך יהיה לי שעור לחיים.

המלצה מלירון קליינמן

שרית יקרה תודה רבה על מפגש פי 8 מעניין שבו למדתי איך להתנהל כלכלית ונכון בתוך המשפחה. על הטיפים ועל שינוי המחשבה הקטן שיכול לגרום לשינוי גדול במשפחה. מאחלת לך הצלחה בכל מה שתגעי בו.

המלצה ממירב איל הרפז

שרית, רק התחלנו את התהליך ועם כל הקשיים אני מבינה שהנה סוף סוף מצאתי את האדם הנכון שיוביל אותי בבטחה אל עתיד בטוח יותר. כבר מההתחלה את נמצאת פה בשבילנו מחזקת ותומכת ועם כל הקשיים מחזירה לנו את הברק לעיניים.

המלצה מעמית ליאור

במילה אחת- וואוווווו! ביותר ממילה אחת, שרית, תודה על מפגש פי 8 מרתק. אין ספק שאת יודעת מה שאת עושה. שוחה במספרים כמו דג במים. בשעה אחת למדתי ממך יותר מחיים שלמים על הדרך לנהל את החשבון האישי והמשפחתי שלי. במספר כלים ודוגמאות פשוטות, ניתן להפוך את ההכנסה הקבועה שלי לכלי אדיר בדרך לאושר ולעושר. תודה!

המלצה מקלאודיה כץ

לעבוד עם שרית , זו חוויה נהדרת. זה לעבוד עם מקצוענית בתחום כלכלת המשפחה שמרתקת את המשתתפים במיקצועיות שלה ובחן שלה. זה לעבוד עם עמיתה שאפשר לסמוך עליה ולדעת שהיא עושה הכל כדי שנצליח זה לעבוד עם משהי שמפרגנת ושכייף לפרגן לה זה לעבוד עם פצצת אנרגיה מתולתלת 🙂 תודה לך שרית על העבודה המשותפת. אני בטוחה שעוד נפרוץ בגדול עם הסדנה של מיומנויות פיננסיות במשפחה ובעוד סדנאות בהמשך

המלצה מתמר עמית משיח

איך מתחילים בכלל? שרית טל, את פשוט כובשת! החיוך המאיר שלך, האופן בו את מסבירה והמקצוענות שלך, זה וואו! עד שפגשתי בך, כל נושא ההתנהלות הכלכלית היה, איך לומר, בשוליים… משהו שלא נוגעים בו (מה שבטוח 😉 ). כשפגשתי בך, פשוט ידעתי! זהו זה! איתך ורק איתך!!! הישירות שלך, הדיוק, בשילוב הנעימות, האדיבות, והמסר שאת מעבירה בצורה הכל כך ברורה, זאת קומבינציה מנצחת מבחינתי. ממליצה עלייך בחום רב ומכל הלב, כל מי שיצלצל אלייך, ויקבע איתך פגישה, יבין בדיוק על מה אני מדברת… שרית טל, יקרה שאת! תודה רבה על הכל

המלצה מסיגל ואיתן

כבר אחרי הפגישה הראשונה ראינו שפע של תוצאות ! ראשית תודה גדולה על כל ההדרכה, ההקשבה, העזרה , והליווי שנתת (ונותנת) לנו בתיכנון התקציב המשפחתי אנחנו לא היינו מעולם במינוס, מרוויחים טוב, חיים טוב, בכל זאת.. משהו מתפספס.. למדנו ולומדים עדיין על החלטות קדימה, תיכנון הוצאות עפ"י סדרי עדיפויות המשפחתיים שלנו, איפה להימנע מהוצאות כפולות, איך להתנהל נכון עם החסכונות ועוד. הכלים לביצוע ומעקב כמה הוצאנו בפועל בכל סעיף וסעיף ואיך שאנחנו מתנהלים לפי התכנון במהלך החודש נראים לנו יעילים וקלים ליישום. ברור שיש לנו עוד כברת דרך רצינית ללכת כדי לשלוט בחומר אבל אנחנו בהרגשה שלא "תתני" לנו ללכת לאיבוד, ושאת פה לכל שאלה. (גם שקט נפשי חשוב מאד…) יש לנו "שיעורי בית" לעשות ונתראה בחודש הבא.

המלצה מגידי ואתי

שנינו מרוויחים יפה, אבל החזרי הכספים וההלוואות שפיזרנו ללא הבחנה, איימו למוטט אותנו. נס שפגשנו את שרית בשעת האפס והיא הצליחה לחלץ אותנו מהבוץ בו שקענו.

המלצה מאתל קמרמן וולמן

תודה שרית על פי 8 מהנה , מעניין ומועיל. כל משתתף הציג את עצמו בפרוט גם על ידי מצגות, דיברנו על שורות מחץ וכן מה ההפניות המתאימות לכל אחד ואיך ניתן ליצור שיתופי פעולה.פגשתי אנשים מעניינים חדשים וכן חברים ותיקים. ממליצה בחום.

המלצה ממשפחת פרץ

איזה כיף ! הוצאתי פלטים של כרטיס האשראי ונדהמתי ! אני עובדת קשה, וסוף סוף מבינה מה הפריע לי להתקדם ! אני באטרף כייפי ממש עכשיו ! רק התחלנו תהליך וכבר חסכתי 500 ש"ח. ועוד הבטחת שאת לא קוסמת ! בטח שאת כן ! אם שכנעת אותי, עם החיוך הכובש שלך לעשות סדר ולהתייעל. את קוסמת אמיתית ! הארי פוטר, מאחורייך. אני הולכת להרוויח המון כסף מההיכרות שלי את שרית טל

המלצה מעמית אשר

שרית יקרה, הגעת לפגישה עם אשתי ואיתי כדי להסביר לנו על התהליך. הייתה פגישה מצוינת, בפעם הראשונה הרגשנו שהגענו אל האדם הנכון שבאמת יוכל לעזור לנו להצליח. אהבנו את הראיה האופטימית והביטחון שאת משרה – שיש לנו סיכוי אמיתי לעתיד טוב!! אהבנו את האנרגיה שלך, העברת את הפגישה בצורה עניינית, נעימה, מקצועית ובגובה העיניים, בהחלט נותנת הרגשה שיודעת מה שעושה.. מומלצת בחום רב!!!

המלצה מורד וחן

מקצועית, עניינית , ממוקדת. אבל הרבה יותר מזה היא מקשיבה, היא מבינה את הצורך של חיים עם עתיד, לא לחיות רק את הרגע להתגלגל בו ולהיות. להיות כאן ועכשיו בטוב ושיהיה עתיד לשאוף אליו ולשם היא מכוונת אותך. שרית עושה הכל באווירה נינוחה ונעימה אך עם יד מאוד קפדנית על הדופק למילוי הוראות. אני ממליצה בחום על השרות של שרית אנחנו בדרך הנכונה …. תודה רבה.

המלצה מליאת להב חסון

שרית טל טוגנטמן היא לא עוד יועצת כלכלת המשפחה, היא מנהיגה ייחודית בתחומה, מעבר למקצוענות והידע, יש לך חיבור רגשי רותם לכל אחד מבני המשפחה כולל הילדים, וזו אומנות ייחודית לגייס ולאמן ילדים, שלעיתים הם המקור לכאוס הכלכלי וגם הוא דורש התייחסות ותשומת לב, מומלצת בחום

המלצה ממיכל רוזנשטיין

שרית טל – היא בהחלט היועצת הכלכלית שלי. מתוך הכאוס של הוצאות, חוסר שליטה, וחוסר בתכנון כלכלי לעתיד, שרית נכנסה במקצועיות רבה, עם המון אנרגיה טובה לתוך עין הסערה, ובשיטתיות מפרקת לגורמים את ההכנסות וההוצאות עד שניתנים לשליטה .ואולי אפילו לחיסכון,מי יודע? אשתף בסיום התהליך….

המלצה מלילך וקובי טרגנו

שרית אלופה שלנו, חשוב לי לשתף אותך בתחושות שהיו לי היום, היום, בפעם הראשונה מזה זמן רב, כשנכנסתי לחשבון הבנק באינטרנט לבדוק מה המצב בבנק, כבר לא חששתי כמו שחששתי לפני שהתחלנו את התהליך.. כמובן שידעתי למה לצפות ובכל זאת הייתה לי הפתעה מצוינת, המינוס ירד ב 5000 ש"ח ! אני זוכרת שכשנפגשנו, היינו דיי סקפטיים אם בכלל נצליח, ואת בביטחון אמרת שברור לך שנצליח ! וצדקת ! אני יכולה לשתף אותך שלא חסר לנו כלום, נהפוך הוא, יש לנו הכל ! אפילו אני מצליחה לישון יותר טוב בלילה, בידיעה שאנו בדרך הנכונה ! מודה אני לבורא עולם שלקחנו החלטה וקובי ואני נכנסנו לתהליך, אוהבים אותך מאוד ומודים לך על הדרך שלימדת אותנו והולכת אותנו..
Call Now Button דילוג לתוכן