"שרית, אנחנו חייבים עזרה דחופה, את פנויה מחר בבוקר?"

בשעה 9 בערב, אני מעדיפה לבלות עם המשפחה, לעבור למדי ב', ולהתנתק מהמכשירים הסלולאריים.. לכן שלחתי SMS: "אפשר לחזור מחר בבוקר?"

"מצטער שאני מפריע, זה מקרה חירום, נודה לך מאוד אם תעני…"

עמית עצמאי בתחום ההפקה ורעות רואת חשבון שכירה, שניהם בשנות השלושים, הורים למעין בת שנתיים וחצי וגל בן תשעה חודשים.

"הסתבכנו, ואנחנו לא יודעים מה לעשות, רעות חזרה לפני ארבעה חודשים מחופשת לידה, המטפלת עולה הון תועפות ובדצמבר כמעט ולא הרווחתי בעסק.

סה"כ אנחנו מרוויחים לא רע, אבל המינוס תופח, אתמול פקידת הבנק צלצלה, ואמרה שהבנק מתכנן להחזיר את המשכנתא, החודש רק התחיל ויש כל-כך הרבה הוצאות..

אתמול התווכחנו מאוד, אני כועס על רעות, ומרגיש שהיא מאוכזבת ממני.. לא יודע מה לעשות, רעות הציעה לקחת עוד הלוואה, לסגור את המינוס, אבל לי, הרגשה לא טובה מהצעד הזה..

רעות מנהלת תקציב של מיליונים במקום העבודה, עובדת מוערכת במיוחד, אז מדוע לא מצליחה לנהל את המשכורות שלנו ?

כבר שבוע אני זוכר את הכתבה שפרסמת, ומגלגל בראשי את המחשבה לצלצל אלייך, בכתבה, המלצת לחסוך, אבל כיצד ניתן לחסוך ?.. נוכל לפגוש אותך מחר בבוקר ? אני חייב תשובות לבנק !"

משתפת אתכם, שבורכתי ! בורכתי לעבוד במקצוע שאני כל כך אוהבת !

אבל חייבת להודות, שמעט צובט לי בלב, שמרבית המשפחות צריכים להגיע למקום מאוד כואב ומתסכל כדי לעשות שינוי !

7 הגדולים: איך מנהלים משפחה עם עסק קטן ?

כיום, רמת החיים והביטחון הכלכלי בסכנה. הקניית יידע והכוונה כלכליים, אינה מותרות, אלא ההזדמנות שלנו לעשות צעדים ולקצור את הפירות בהמשך.

עצמאי, שים לב: יום אחד בחודש, תתחפש לשכיר, ביום בו אתה מעביר את ההכנסה הקבועה עליה אתה יכול להתחייב, לחשבון הבנק המשפחתי. הכנסתך, עשויה להיות 10,000 ₪ , 20,000 ₪ ואפילו 4,000 ₪. הכלל המנצח, לשמור על עקביות (אני פועלת עפ"י 3 שיטות על מנת לדעת מה הכנסה ומבצעת שיערוך משותף עם המשפחה).

מע"מ – זה בעצם ההכנסה של המדינה ולא שלכם. המדינה מלווה לכם את הסכום לחודשיים, וישירות אח"כ מבקשת את הסכום בחזרה. לעולם אל תקחו את המע"מ כחלק מהכנסותיכם.

בצעו רישום הן בהיבט תזרים המזומנים (מה הסכום המועבר לזכותכם מידי חודש) והן בהיבט של עיתוי ההכנסה (סכום ההכנסה הכולל), רישומים אלו יסייעו בבקרת היעדים מול ביצוע, ובשקיפות משמעותית יותר.

יצירת קשר מבעוד מועד, חוסך תהליכים של דאגות, כעסים, ומינוסים הולכים וגדלים. ההצלחה הכוללת חיסכון ובקלות מתקיימת ככל שבני הזוג ערניים למצבם הכלכלי ולמגמה הפיננסית שלהם. ולכן אני לשירותכם. לפגישת מיפוי כלכלי, ללא עלות וללא התחייבות, פגישה עם תוצאות !

איך מנהלים משפחה עם עסק קטן ? פשוט מנהלים !

גלילה לראש העמוד
Call Now Button דילוג לתוכן