כשאוירה של שנה חדשה ומבטיחה קיימת באויר, וכולם משלימים את העצות והרעיונות לשנת 2016 משגשגת..

פתאום נזכרתי איך הדרך המקצועית שלי החלה..

בראשית היה תהו ובוהו ? 🙂

מצאתי את הפוסט הזה, שפורסם בראשית דרכי כיועצת כלכלית !

החלטתי להיות מאמנת ויועצת כלכלית, לפני זמן שנראה נצח, כתבתי מס' טלפון והחלטתי להתקשר 'בהזדמנות' וזהו..

(מסוג ההחלטות שמסתיימות 'בהזדמנות')

ופתאום, הכרתי חברה נוספת 'שעושה את זה' בארגון מסוים, כבר זמן ממושך.. והמליצה בחום.. אחרי חודשיים חברה אחרת המליצה לי להגשים את החלום, כי אני הרי ידוע גדולה כאחת שיודעת לחסוך, לחשב, לתכנן ולנהל לנהל כמעט הכל- אנשים, כספים, יעדים, מטרות, (טוב, אולי חוץ מבנות מתבגרות.. )

מאז שאני מבינה, אני מבינה אנשים וכסף ! זה תמיד יוצא מהבטן, מהנשמה. בכתיבה, מעולם לא כיוונתי לירח, זה מסביר לי תהליכים, מסביר לי תחושות . אז התחלתי תהליך כלכלי, עם עצמי, עם נוספים. עברתי הכשרה מדהימה עם מלווים מדהימים אף יותר, שנתנה טעם מוזר של.. עוד.

ו.. קופצים למים ? לא קפיצה כזאת מוכרת, גם במים האלה עוד לא הייתי.. קיימים דגיגים קטנים בבטן, מזמזמים, זזים, לוחשים: מי שמך לייעץ לאחרים ? כיצד את יודעת ללוות בוגרים אחראים שנתקלים במהמורה בדרך.. ובכלל, בטוח שתדעי לעשות שיקוף ? ואם יעבירו אלייך מסמך שלא תכירי מעולמך האישי ? אולי תשאלי שאלה מאכזבת ? אולי לא תקלעי בדיוק למטרה בהכוונה ? האם תישארי נאמנה לדרך ? תישארי צנועה ? שקטה ?

בהכשרה המרתקת חיברו אותי לחלק הרגשי של המשפחה, למדתי לחקור ולשאול גם שאלות קשות, ובעיקר להאיר. אחרי סימולציות רבות מספור, צפיות ובדיקות, כבר בירכתי את המשפחה הראשונה על תחילת תהליך. כמעט כל יום אני נכנסת לאתר לברר שהמשפחה עוד קיימת, הליווי והתהליך הזה פתאום מוצא מקום מכובד בחיי.

לצד משפחה נהדרת עם בעל תומך ו 3 ילדים מדהימים, הורים שיחיו עד 120, חברים, שחלקם כבר מתחילים לשאול על הקריירה שלי.. משרה מלאה מטלות אינטנסיביות לרוב, ועוד מלא דברים שבטח שכחתי.. ופתאום יש תהליכים מתהווים, והצלחות קטנות שמתווספות להצלחות גדולות.. והמשפחה הראשונה היקרה שלי, על תפארת שם משפחתה עוד מוצגת בגאון !! חושבים שאני אהיה מצוינת ? מאותגרת ? הפרפרים והדגיגים רועשים גועשים ומתרגשים.

ביום בהיר, אני משתדלת לראות את הים, באופטימיות, בהבנה, החלטתי שגם את המשפחות המקסימות הללו אכוון לבהירות, שיראו רחוק, גם בהיבט הכלכלי. החלטתי שהפעם אכוון לירח, בשקט, בצנעה, מה איכפת לי לנסות ? מקסימום אנחת בין הכוכבים..

שלוש שנים אחרי, עם 250 משפחות שסיימו תהליך כלכלי ביחד איתי. אחוזי הצלחה 94% !!

כן. אני יודעת מה מצליח. ויודעת שזו שליחות !

גלילה לראש העמוד
Call Now Button דילוג לתוכן